Wybrane artykuły, w których wspomniano o mnie

Jak w temacie przedstawiłem tutaj cytaty z wybranych artykułów, w których odniesiono się do mojego nazwiska lub pseudonimu pisarskiego. W poniższych cytatach występuję jako autor artykułów oraz laureat i juror konkursów. Mam nadzieję, że ta lista na bieżąco będzie aktualizowana. Chcę przy okazji zaznaczyć, że data zaznaczona na kolorowo stanowi odnośnik do cytowanego artykułu. Poza tym odnośniki do mojej twórczości znajdziecie na takich witrynach, jak: BLOGGER, MUCK RACK, PROGRAMOSY, MILANOS, DOBRZE-NAPISANE.BLOGI.PL, WEB ARCHIVE – DEMENTOR oraz YELP.

Zwraca na to uwagę między innymi Naomi Wu, o której pisał niedawno nasz czołowy bloger – AnTar (patrząc na komentarze, wiele osób dość mocno minęło się z prawdą w kwestii Wu, głównie ze względu na jej pełną krzywizn powierzchowność). – cytat z artykułu „Signal jest bezpieczny, ale nie całkowicie. Zaufanie to ryzyko” (21.04.2021)

@Dementor Gdyby nie Twój blog i to, co od czasu do czasu pisze @wielkipiec już dawno przestałbym tu zaglądać. – komentarz z artykułu „IVONA – polski syntezator mowy, który podbił świat. Opowieść o tym, jak to się stało” (16.11.2020)

W tym miejscu nie mógłbym oczywiście nie wspomnieć o dwóch wpisach, które również wywołały dużą dyskusję. Pierwszy z nich to moim zdaniem wybitny tekst Andrzeja Tarnowskiego – Julian Assange – męczennik prawdy, który doczekał się 69 komentarzy – cytat z artykułu „Podsumowanie miesiąca na blogu DP – czerwiec 2020” (18.07.2020)

Wiem, że nie jestem w stanie tak ładnie pisać jak Andrzej Tarnowski, który na łamach portalu uważany jest za bardzo poczytnego blogera, ale w końcu on ma wiedzę z odmiennej terminologii i nieco inne zainteresowania. – cytat z artykułu „9 lat na blogu dobreprogramy.pl — czas leci a ja wciąż mam ochotę pisać i pisać [podsumowanie twórczości]” (10.06.2020)

Tworząc podcast korzystałem z tekstu Andrzeja Tarnowskiego, zamieszczonego na blogu Dobrych Programów: BESTplayer burzliwa historia polskiego odtwarzacza plików. 
Ponieważ Andrzej wykonał super pracę, jeżeli mój podcast Ci się podobał, zajrzyj do niego, przeczytaj tekst i zostaw u niego komentarz 🙂 – cytat pochodzi z artykułu „BESTplayer | Podcast 09” (09.05.2020)

Na samym początku chciałbym odesłać Was do świetnego wpisu znanego wszystkim blogera@Dementor, który w swoim tekście zatytułowanym Przewodnik kulturalny online dla pasjonatów teatru, opery i filharmonii opisał szczegółowo kilka naprawdę wartych uwagi i przeważnie darmowych serwisów dających nam dostęp do kultury wysokiej za pośrednictwem internetu. Naprawdę bardzo polecam ten wpis, gdyż sam nie zrobiłbym tego lepiej, ale za to na pewno zrobiłbym to gorzej. – cytat z artykułu „Piractwo, a po co to komu? — kultura wysoka” (04.11.2018)

Do ostatniego momentu wydawało się, że na pierwszym miejscu znajdzie się wielkipiec z tekstem o telemetrii w Windows 10. Na samym finiszu, dokładnie 28 grudnia, pojawił się jednak tekst Dementora, który w kilka dni absolutnie znokautował wszystkie inne publikacje blogowe docierając w trzy świąteczne dni do ponad 26 tys. odbiorców. To rezultat godny pozazdroszczenia! – cytat z artykułu „And the Oscar goes to… czyli rozstrzygamy pierwszy kwartał nieustającego konkursu dla blogerów!” (03.01.2018)

Blogi! Tutaj w 2017 działo się naprawdę wiele, o czym zresztą wiecie najlepiej. Jeżeli zaś chodzi o popularność, to niemal wszystkie kategorie zdominował Dementor. Jego wpis Historia piractwa medialnego nośników muzycznych — na tle rozwoju… zdobył w tym roku największa liczbę odsłon – przeczytano go 138 187 razy. Dementor jest także blogerem, który cieszy się największą liczbą odsłon i największą liczbą komentarzy łącznie – jego wpisy zostały wyświetlone 615 039 razy i zebrały 1478 komentarzy. Dementor, w imieniu redakcji gratuluję. – cytat z artykułu „Nowe forum, blogi i garść statystyk, czyli podsumowujemy rok 2017!” (31.12.2017)

Poniżej prezentowany jest werdykt, jaki przewodnicząca jury Józefa Duda przedstawiła podczas finałowego spotkania. W komisji zasiedli także: Mirosław Sajdak, Lidia Marzec oraz Andrzej Tarnowski. Wyjątkowym gościem uroczystości była Wioletta Niewola z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie, z którą to placówką biblioteka ma podpisane porozumienie o współpracy. – cytat z artykułu „Krasnale wybrane” (26.11.2014)

Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z Gminy Dąbrowa Tarnowska był Andrzej Tarnowski z Nieczajnej Górnej zajmując w klasyfikacji ogólnej 21 miejsce. Był on także najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z terenu Powiatu Dąbrowskiego. Naszemu najlepszemu zawodnikowi puchar i  nagrodę wręczał Zastępca Burmistrza Dabrowy Tarnowskiej Marek Minorczyk. – cytat z artykułu „VIII Szachowy Turniej o Puchar Dyrektora GDDKiA” (17.09.2012)

Reklama

Jedna myśl w temacie “Wybrane artykuły, w których wspomniano o mnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s